Skip to main content

Parcel · Map L0150300

104 JUDSON ST

Owner: CHESLER BRIAN

Assessed value

$115,290

$72,660 bldg · $42,630 land

Est. annual tax

$4,129

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1890

1,377 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1890
Living area
1,377 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. May 13, 2005

    Bk/Pg OPM-40124

    $126,000

More on Judson St