Skip to main content

Parcel · Map C0044200

182 NORTH MAIN ST

Owner: TUCKER SHARI

Assessed value

$103,530

$62,370 bldg · $41,160 land

Est. annual tax

$3,707

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1850

1,173 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1850
Living area
1,173 sqft · 2.0 stories