Skip to main content

Parcel · Map F0088900

201 VALLEY VIEW RD

Owner: BENOIT KENNETH E JR & LYNN G

Assessed value

$290,220

$177,870 bldg · $112,350 land

Est. annual tax

$10,393

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1999

2,410 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1999
Living area
2,410 sqft · 2.0 stories