Skip to main content

Parcel · Map J0129100

104 WALNUT ST

Owner: JACKSON ELIZABETH G

Assessed value

$145,600

$89,040 bldg · $56,560 land

Est. annual tax

$5,214

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1890

2,098 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1890
Living area
2,098 sqft · 2.0 stories