Skip to main content

Parcel · Map R0232700

18 WOODRUFF AVE

Owner: RYAN EILEEN

Assessed value

$160,230

$103,390 bldg · $56,840 land

Est. annual tax

$5,738

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1939

1,466 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1939
Living area
1,466 sqft · 2.0 stories