Skip to main content

Parcel · Map O0202500

43 WOODRUFF AVE

Owner: OZERHOSKI EUGENE & HELEN (LU); BOLL JEANNE M & NICKERSON THOMAS C (RI)

Assessed value

$137,480

$82,600 bldg · $54,880 land

Est. annual tax

$4,923

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1935

1,536 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1935
Living area
1,536 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
OLD STYLE · OIL

Recorded sales

  1. Aug 23, 2021

    Bk/Pg OPM-200169

    $220,000

More on Woodruff Ave