Skip to main content

Parcel · Map D0074400

88 TRACY ST

Owner: CARLSON KATHLEEN

Assessed value

$146,510

$91,070 bldg · $55,440 land

Est. annual tax

$5,247

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1941

1,488 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1941
Living area
1,488 sqft · 2.0 stories