Skip to main content

Parcel · Map N0193500

391 LITCHFIELD ST

Owner: MADDEN DALE & CIERA

Assessed value

$142,590

$90,720 bldg · $51,870 land

Est. annual tax

$5,106

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1920

1,428 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1920
Living area
1,428 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Feb 26, 2020

    Bk/Pg OPM-190051

    $215,000

More on Litchfield St