Skip to main content

Parcel · Map C0046700

411 LITCHFIELD ST

Owner: WILSON JAMES W & MARJORIE O

Assessed value

$199,290

$128,800 bldg · $70,490 land

Est. annual tax

$7,137

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1970

1,592 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1970
Living area
1,592 sqft · 1.0 story