Skip to main content

Parcel · Map J0130900

223 RAILROAD ST

Owner: JOHNSON DAWN C

Assessed value

$121,100

$74,760 bldg · $46,340 land

Est. annual tax

$4,337

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1984

1,092 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1984
Living area
1,092 sqft · 1.0 story