Skip to main content

Parcel · Map A0004600

428 RAILROAD ST

Owner: BELLES LLC

Assessed value

$130,200

$77,280 bldg · $52,920 land

Est. annual tax

$4,662

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

AUTO REPAIR

RA80A

Year built

2005

Owner mailing

428 RAILROAD ST, THOMASTON, CT

Building

Style
WAREHOUSE
Year built
2005

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Railroad St

428 RAILROAD ST — Thomaston Land Records