Skip to main content

Parcel · Map M0183700

1706 TURNER RD

Owner: RAFANIELLO ERINN M

Assessed value

$262,210

$186,410 bldg · $75,800 land

Est. annual tax

$9,390

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1986

2,064 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1986
Living area
2,064 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Oct 30, 2023

    Bk/Pg OPM-230008

    $650,000
  2. May 26, 2015

    Bk/Pg OPM-140072

    $450,000

More on Turner Rd