Skip to main content

Parcel · Map P0210500

541 NORTH MAIN ST

Owner: KOBRYN KRIS W & KATHIE A

Assessed value

$113,680

$66,990 bldg · $46,690 land

Est. annual tax

$4,071

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1941

1,518 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1941
Living area
1,518 sqft · 1.0 story