Skip to main content

Parcel · Map D0072100

543 NORTH MAIN ST

Owner: WOJCIK JOSEPH R & BIANCA R

Assessed value

$163,380

$118,580 bldg · $44,800 land

Est. annual tax

$5,851

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1996

2,280 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1996
Living area
2,280 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Oct 21, 2019

    Bk/Pg OPM-190007

    $140,000

More on North Main St