Skip to main content

Parcel · Map P0217200

514 HIGH ST EXT

Owner: PUZACKE MICHAEL L

Assessed value

$168,070

$109,410 bldg · $58,660 land

Est. annual tax

$6,019

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1967

1,977 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1967
Living area
1,977 sqft · 1.0 story