Assessed value
$146,650
$87,990 bldg · $58,660 land
Est. annual tax
$5,252
35.81 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
SINGLE FAMILY
RA80A
Year built
1967
1,066 sqft
Building
- Style
- RANCH
- Year built
- 1967
- Living area
- 1,066 sqft · 1.0 story