Skip to main content

Parcel · Map A0005100

122 BLAKEMAN RD

Owner: EBERHARDT GEORGE E & MAUREEN M

Assessed value

$231,840

$178,920 bldg · $52,920 land

Est. annual tax

$8,302

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1977

2,772 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1977
Living area
2,772 sqft · 1.0 story