Skip to main content

Parcel · Map C0070500

85 JULIA LN

Owner: RICCI HOWARD P & CATHERINE M

Assessed value

$239,120

$176,400 bldg · $62,720 land

Est. annual tax

$8,563

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1999

2,307 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1999
Living area
2,307 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Sep 10, 2020

    Bk/Pg OPM-190127

    $325,000

More on Julia Ln