Skip to main content

Parcel · Map A0004800

639 HIGH ST EXT

Owner: ANDRADE JUDY A

Assessed value

$124,810

$68,950 bldg · $55,860 land

Est. annual tax

$4,469

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1955

952 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1955
Living area
952 sqft · 1.0 story