Skip to main content

Parcel · Map E0078800

661 HIGH ST EXT

Owner: PELOSI JAMES A & MERIDITH J

Assessed value

$164,990

$107,310 bldg · $57,680 land

Est. annual tax

$5,908

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1962

2,128 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1962
Living area
2,128 sqft · 1.0 story