Skip to main content

Parcel · Map M0171400

173 SMITH RD

Owner: CLARK RICHARD P & MARIE M

Assessed value

$147,840

$90,160 bldg · $57,680 land

Est. annual tax

$5,294

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1957

1,298 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1957
Living area
1,298 sqft · 1.0 story