Skip to main content

Parcel · Map L0163830

161 MARTHAS WAY

Owner: TITA KEVIN

Assessed value

$268,100

$184,380 bldg · $83,720 land

Est. annual tax

$9,601

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2005

2,264 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2005
Living area
2,264 sqft · 2.0 stories