Skip to main content

Parcel · Map L0150100

151 ATWOOD RD

Owner: DIBENEDITTO PATRICIA A

Assessed value

$146,090

$89,950 bldg · $56,140 land

Est. annual tax

$5,231

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1995

1,040 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1995
Living area
1,040 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Nov 7, 2013

    Bk/Pg OPM-130011

    $187,000

More on Atwood Rd

151 ATWOOD RD — Thomaston Land Records