Skip to main content

Parcel · Map G0108300

203 SMITH RD

Owner: ANTONUCCI DAVID & JORDAN

Assessed value

$160,720

$103,040 bldg · $57,680 land

Est. annual tax

$5,755

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1973

1,819 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1973
Living area
1,819 sqft · 1.0 story

203 SMITH RD — Thomaston Land Records