Skip to main content

Parcel · Map S0240400

87 TWIN POND RD

Owner: SCARFO JOHN E & JILL B

Assessed value

$179,620

$114,310 bldg · $65,310 land

Est. annual tax

$6,432

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1991

1,980 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1991
Living area
1,980 sqft · 2.0 stories