Skip to main content

Parcel · Map B0013200

223 ATWOOD RD

Owner: PODGORSKI JOLENE M

Assessed value

$127,470

$70,490 bldg · $56,980 land

Est. annual tax

$4,565

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1959

1,080 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1959
Living area
1,080 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Apr 1, 2002

    Bk/Pg OPM-10107

    $135,500

More on Atwood Rd