Skip to main content

Parcel · Map P0211200

260 ATWOOD RD

Owner: TESTA DONALD F &; OROUKE-TESTA SHAYNE

Assessed value

$134,890

$74,690 bldg · $60,200 land

Est. annual tax

$4,830

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1969

1,210 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1969
Living area
1,210 sqft · 1.0 story