Skip to main content

Parcel · Map S0241500

120 TWIN POND RD

Owner: GORDON DONALD C

Assessed value

$235,270

$136,920 bldg · $98,350 land

Est. annual tax

$8,425

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1996

2,686 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1996
Living area
2,686 sqft · 1.0 story

120 TWIN POND RD — Thomaston Land Records