Skip to main content

Parcel · Map L0163755

76 HOWARD LN

Owner: MONTELEONE MATTHEW B

Assessed value

$250,180

$185,920 bldg · $64,260 land

Est. annual tax

$8,959

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2003

2,280 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2003
Living area
2,280 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Nov 18, 2003

    Bk/Pg OPM-30028

    $339,260

More on Howard Ln