Skip to main content

Parcel · Map K0144400

301 ATWOOD RD

Owner: GUILMETTE JOSEPH L

Assessed value

$133,280

$76,300 bldg · $56,980 land

Est. annual tax

$4,773

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1958

1,080 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1958
Living area
1,080 sqft · 1.0 story
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Nov 1, 2009

    Bk/Pg OPM-90017

    $137,000

More on Atwood Rd