Skip to main content

Parcel · Map H0118100

320 ATWOOD RD

Owner: HAWLEY LYDIA D

Assessed value

$185,290

$124,950 bldg · $60,340 land

Est. annual tax

$6,635

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1978

1,974 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1978
Living area
1,974 sqft · 1.0 story