Skip to main content

Parcel · Map W0286000

330 ATWOOD RD

Owner: WOJCIK DANIELA

Assessed value

$137,060

$80,920 bldg · $56,140 land

Est. annual tax

$4,908

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1970

1,416 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1970
Living area
1,416 sqft · 1.0 story