Skip to main content

Parcel · Map N0193300

375 SMITH RD

Owner: TYMURA JOANNA

Assessed value

$188,510

$128,170 bldg · $60,340 land

Est. annual tax

$6,751

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1960

2,726 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1960
Living area
2,726 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Mar 10, 2020

    Bk/Pg OPM-190054

    $107,100

More on Smith Rd