Skip to main content

Parcel · Map K0149700

868 HIGH ST EXT

Owner: KWETKUS JOSEPH J & MARY E

Assessed value

$116,410

$49,420 bldg · $66,990 land

Est. annual tax

$4,169

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1941

858 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1941
Living area
858 sqft · 1.0 story