Skip to main content

Parcel · Map R0230300

450 PROSPECT ST

Owner: ROSSI JOSEPH III & LAURA LEE

Assessed value

$192,920

$141,750 bldg · $51,170 land

Est. annual tax

$6,908

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

MULTIPLE DWELLINGS ON LOT

RA80

Year built

1930

585 sqft

Building

Style
COTTAGE
Year built
1930
Living area
585 sqft · 1.0 story