Skip to main content

Parcel · Map O0202300

423 PROSPECT ST

Owner: REIGNIER JEFFERY

Assessed value

$131,530

$76,930 bldg · $54,600 land

Est. annual tax

$4,710

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1978

1,144 sqft

Building

Style
LOG CABIN
Year built
1978
Living area
1,144 sqft · 1.0 story