Skip to main content

Parcel · Map C0047300

343 OLD NORTHFIELD RD

Owner: CLARE FRANK R & MICHELE V

Assessed value

$180,180

$128,380 bldg · $51,800 land

Est. annual tax

$6,452

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1986

2,183 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1986
Living area
2,183 sqft · 2.0 stories