Skip to main content

Parcel · Map F0086500

118 BAYBERRY DR

Owner: NOVAKOWSKI PAUL

Assessed value

$248,850

$142,660 bldg · $106,190 land

Est. annual tax

$8,911

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1978

2,308 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1978
Living area
2,308 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
RANCH · ELECTRIC

Recorded sales

  1. Jan 13, 2015

    Bk/Pg OPM-140032

    $296,000

More on Bayberry Dr