Skip to main content

Parcel · Map B0020100

115 BAYBERRY DR

Owner: DELAND STEVEN J & KELLY L

Assessed value

$190,820

$122,010 bldg · $68,810 land

Est. annual tax

$6,833

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1976

1,911 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1976
Living area
1,911 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Jan 28, 2015

    Bk/Pg OPM-140036

    $246,700

More on Bayberry Dr