Skip to main content

Parcel · Map B0031800

88 RIVER ST

Owner: CIPRIAN SHIRLEY A BAUTISTA

Assessed value

$129,220

$82,250 bldg · $46,970 land

Est. annual tax

$4,627

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

M1

Year built

1870

1,855 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1870
Living area
1,855 sqft · 2.0 stories
Exterior
ASBESTOS
Heat
CAPE · GAS

Recorded sales

  1. Jun 18, 2019

    Bk/Pg OPM-180084

    $157,000

More on River St