Skip to main content

Parcel · Map K0141000

441 BAYBERRY DR

Owner: KLAUBER WALTER J & RITA A

Assessed value

$225,120

$155,120 bldg · $70,000 land

Est. annual tax

$8,062

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1986

1,912 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1986
Living area
1,912 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Nov 28, 2022

    Bk/Pg OPM-220031

    $380,000

More on Bayberry Dr