Skip to main content

Parcel · Map L0169200

424 BAYBERRY DR

Owner: LYONS LOIS H

Assessed value

$174,510

$91,350 bldg · $83,160 land

Est. annual tax

$6,249

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1985

1,378 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1985
Living area
1,378 sqft · 1.0 story
Exterior
FRAME-HI
Heat
RANCH · ELECTRIC

Recorded sales

  1. Sep 26, 2024

    Bk/Pg OPM-230105

    $325,000

More on Bayberry Dr