Skip to main content

Parcel · Map M0170000

464 EAST MAIN ST

Owner: WITIK BRUCE A & PAUL A

Assessed value

$109,620

$69,300 bldg · $40,320 land

Est. annual tax

$3,925

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

2002

1,246 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
2002
Living area
1,246 sqft · 1.0 story