Skip to main content

Parcel · Map M0191000

91 WALNUT HILL RD

Owner: ZALESKI JONATHAN M & MEGAN

Assessed value

$110,600

$61,600 bldg · $49,000 land

Est. annual tax

$3,961

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1956

999 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1956
Living area
999 sqft · 1.0 story
Exterior
BRICK
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. May 11, 2009

    Bk/Pg OPM-800041

    $166,500
  2. Sep 14, 2005

    Bk/Pg OPM-40204

    $165,000
  3. May 3, 2005

    Bk/Pg OPM-40120

    $164,900

More on Walnut Hill Rd

91 WALNUT HILL RD — Thomaston Land Records