Skip to main content

Parcel · Map D0068700

107 WALNUT HILL RD

Owner: FLYNN AARON

Assessed value

$116,690

$67,760 bldg · $48,930 land

Est. annual tax

$4,179

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1950

1,154 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1950
Living area
1,154 sqft · 1.0 story