Skip to main content

Parcel · Map E0080300

63 GROVE ST

Owner: DIDSBURY MILTON & DENISE

Assessed value

$157,780

$116,830 bldg · $40,950 land

Est. annual tax

$5,650

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1880

2,530 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1880
Living area
2,530 sqft · 2.0 stories