Skip to main content

Parcel · Map O0199000

71 GROVE ST

Owner: TAMULONIS MELISSA A

Assessed value

$151,200

$110,250 bldg · $40,950 land

Est. annual tax

$5,414

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1880

1,862 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1880
Living area
1,862 sqft · 2.0 stories