Skip to main content

Parcel · Map M0190600

650 OLD NORTHFIELD RD

Owner: CLARK CHARLES F &; GIBEAULT SUSAN M

Assessed value

$125,510

$72,660 bldg · $52,850 land

Est. annual tax

$4,495

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1965

1,232 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1965
Living area
1,232 sqft · 1.0 story