Skip to main content

Parcel · Map P0210700

78 STOUGHTON ST

Owner: PHILLIPS EDWARD G & EVELYN L

Assessed value

$142,310

$98,140 bldg · $44,170 land

Est. annual tax

$5,096

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1979

1,719 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1979
Living area
1,719 sqft · 1.0 story