Skip to main content

Parcel · Map P0204400

80 TRESTLE LN

Owner: SMULIAC MIHAI & ANNA P

Assessed value

$272,160

$205,590 bldg · $66,570 land

Est. annual tax

$9,746

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1986

2,705 sqft

Building

Style
CONTEMP
Year built
1986
Living area
2,705 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Nov 29, 2012

    Bk/Pg OPM-12014

    $307,400

More on Trestle Ln